Kariyer ve Gelişim

Performans Yönetimi

Tüm çalışanlarımızı performans odaklı düşünmeye yönlendirmek, onların şirkete katkısını adil ve verilere dayalı bir şekilde değerlendirmek, profesyonel gelişimlerine destek olmak ve üstün performans gösteren çalışanlarımızı ödüllendirmek amacıyla Performans Yönetimi Sistemimize dahil ediyoruz.

Performans Yönetimi Sistemimiz iş hedefleri ve yetkinlikler olmak üzere iki temele dayanıyor. Performans döngümüz dahilinde yılın başında çalışanlarımız yöneticileri ile birlikte bireysel hedeflerini ve yetkinliklerini belirliyor, yıl ortasında ilk 6 aylık dönem için performans ara görüşmelerini gerçekleştiriyor ve yıl sonunda tüm yılı kapsayacak şekilde performanslarını değerlendiriyor. Yıl sonu performans görüşmelerinde çalışanlarımız performanslarını daha da ileriye taşıyabilmek için yöneticilerinden geribildirim ve koçluk alıyor, gelişim planlarını yöneticileriyle birlikte hazırlıyorlar. Bunun yanında performansa dayalı ücret artışı uyguluyor, yüksek performansı ödüllendiriyoruz.


Yetenek Yönetimi

Yetenek Yönetimi Sistemimiz ile çalışanlarımızın gelişimlerini desteklemeyi ve potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri kariyer yolları oluşturmayı hedefliyoruz.

Yetenek Yönetimi Sistemimiz kapsamında her yıl yöneticilerimiz ile bir araya gelerek çalışanlarımızın güçlü yönlerini ve gelişim alanlarını tespit ediyor ve gelişim planlarını oluşturuyoruz. Aynı zamanda organizasyonumuzdaki kilit pozisyonlar için yedekleme planları yapıyoruz. Belirli bir seviyenin üzerindeki çalışanlarımızın kariyer ve gelişim planlarını Üst Yönetim’e sunuyor, birlikte değerlendiriyoruz.Eğitim

Hem şirketimizin kalite hedefini, değerlerini ve stratejilerini hem de çalışanlarımızın bireysel ihtiyaçlarını dikkate alarak eğitim planlarımızı hazırlıyoruz.

Bu doğrultuda çalışanlarımıza kişisel gelişim eğitimleri, teknik eğitimler, işbaşı eğitimleri, dil eğitimleri ve sertifika programları gibi çeşitli eğitim olanakları sunuyoruz.

Ayrıca, çalışanlarımızın zaman ve mekandan bağımsız olarak faydalanabilecekleri e-öğrenme platformumuz ile Türkiye’nin dört bir köşesinde büyüyen organizasyonumuzdaki çalışanlarımıza ulaşarak, onların gelişimlerine sürekli katkı sağlamayı hedefliyoruz.