• edemen@edemen.com.tr
  • +90 412 251 17 17

Turkcell ile ilk iş ortaklığı Edemen İnşaat Orman Ürünleri firmasının 01/01/1998 yılında kurulmasıyla başlamıştır. Bir yıl boyunca alt bayi olarak çalışan Edemen Firması, bir yılın sonunda Turkcell iletişim merkezi olarak yolculuğuna devam etmiştir. Bu yolculukta ilk olarak Ali emri şubesini(Yeni şehirde) açmıştır, daha sonra Bismil de İkinci şubesini açan Edemen Firması, Vilayet şubesini de açarak Turkcell iletişim merkezi mağaza sayısını 3 e çıkarmıştır.

23/09/2005 yılında EDM Teknoloji adı altında ikinci firmasını kuran Edemen, Bu firma üzerinden ise Siirt’te, Turkcell İletişim Mağazasını açmıştır. 30/11/2007 yılında Turkcell’in, Turkcell Dağıtım Merkezliği  (TDM) yapısını kurmak adına EDEMENLER İletişim hizmetleri şirketini kurmuştur. TDM olarak şuan Diyarbakır ve Siirt’in Turkcell Dağıtım Merkezi hizmetini sürdürmektedir.

Turkcell’in yanı sıra Edemen, Edemenler ve Edm Teknoloji Şirketleri; orman ürünleri , mücevherat, eğitim, gıda ve  içecek sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir. Edemen; EDM Teknoloji adıyla İstanbul da yaklaşık olarak Türkiye’nin 15 iline ürün satışı yapmaktadır. EDM teknoloji şirket bünyesinde Forklift, Jeneratör, İş makinaları ve Borusan’ın Cat olarak Çukurova’nın Bayiliğini yapmaktadır.
EDM teknoloji bünyesinde Tuborg’un Diyarbakır distribütörlüğünü yapmakta olan Edemen, Aynı çatı altında 12 ilin BORWN-FORMAN firmasının da distribütörlüğünü alıp, dağıtım ve satışını sürdürmektedir.

Bütün bunların yanı sıra Eğitim alanında da var olduğını sürdüren Edemenin, Karpuz Özel Eğitim Hizmetleri Şirketi de bulunmaktadır.
1998 Yılında ufak ve alt bayi olarak başladığı Turkcell serüvenine; Üçü (3) Diyarbakır,  Biri(1) Bismil de olmakla beraber 4 Turkcell iletişim mağazası, Turkcell Dağıtım Merkezi, Tuborg, Borwn-Forman, Borusan Cat, Forklift, Jeneratör, Karpuz Eğitim hizmetleri, Mücevherat Ve Orman Ürünleri ile Edemen Group Şirketi totalde 100 e yakın çalışanıyla  Diyarbakır, Siirt ve İstanbul da faaliyetlerine devam etmektedir.

Tüm Sorularınız için uzman ekibimizden destek talep edebilirsiniz.